BİRLİK VE DAYANIŞMA SENDİKASI İLE GÖRÜŞTÜK

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI
Sonraki haber
ŞARTLI ÖDEMEYİ KABUL ETMİYORUZ
İSTAHED Yönetim Kurulu olarak kurumsal görüşmelerimize devam ediyoruz.
27 Ağustos 2021 tarihinde ortak hareket edebilmek adına hem yeni yönetim olarak tanışmak hem de eylem sürecini konuşmak için Birlik ve Dayanışma Sendikası’nı ziyaret ettik.
İSTAHED Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Özbakış , Başkan Yardımcısı Senem Özşehir ve İSTAHED Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Köme ve Nahide Toksan ‘ın katıldığı toplantıya Birlik ve Dayanışma Sendikası adına Merkez Yönetim Kurulundan Genel Mali Sekreter Mehmet Suözü, Genel Hukuk ve Mevzuat Sekreteri Can Kirişçi ,Genel Örgütlenme Sekreteri Cem Sungur Tutuk, 1. Bölge Şube Yönetim kurulundan Başkan Yardımcısı Şube Teşkilatlanma Sekreteri Senem Aslan, Şube Başkan Yardımcısı Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri Ahmet Bilgin katıldı.
Eylem süreci toplantının ana gündemini oluştururken, süreç içerisinde gerçeklestirelecek eylem planları ve yeni çıkan yönetmelik ile ilgili neler yapabilecegimiz üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.
Birlikte ve Dayanışma Sendikası temsilcilerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçlerde de ortak platformlarda buluşmayı umuyoruz.
İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü