BAHÇELİEVLER İLÇE TOPLANTIMIZI YAPTIK

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İSTAHED BİLİM KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI
Sonraki haber
8 ŞUBAT’ TA ANKARA’DAYDIK

İSTAHED Bahçelievler İlçe Başkanlarımız İlker Böler ve Zahid Cebe’ nin düzenlediği Bahçelievler İlçe Toplantımızı, 06.02.2020 tarihinde yaptık.

Toplantıya İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz Esin Ayfer Çulha Dildök ve Melisa Menemencioğlu, İlçe Başkanımız Nahide Toksan, Mustafa Taş, Mustafa Haltaş ve Yasemin İnal katıldı.

Toplantıda İlker Böler ve Melisa Menemencioğlu ilk olarak söz alarak, İSTAHED’ in amaçları, yaptıkları, kazanımlarından bahsettiler.

İSTAHED Hukuk Komisyonu Üyemiz Nahide Toksan; raporlarda dikkat edilmesi gereken hususlar, imzamızın önemi, olağan dışı denetlemelerle ilgili bilgiler vererek, katılımcılardan gelen soruları yanıtladı.

Son olarak yaptığımız çekilişle, 2 meslektaşımıza İSTAHED’ in 10. Yılını da kutlayacağımız İKON 2020 Kayıt+ Konaklama hediye ettik.

Soğuk ve karlı bir İstanbul akşamında bizlerle birlikte olan Bahçelievler’ de görev alan meslektaşlarımıza, toplantıyı organize ederek bizlere sıcak bir akşam geçirme fırsatı veren İSTAHED Bahçelievler İlçe Başkanlarımıza, toplantıya katılan İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimize ve İlçe Başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü