20.09.2014 Tarihli Hukuk Paneli Duyurusu

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Danıştay kararının getirdikleri
Sonraki haber
20.09.2014 Hukuk Paneli Canlı Yayını

Değerli Aile Hekimliği çalışanları.

09/08/2014 Tarihinde Acil nöbetleri konusunda etkinlik oluşturmak üzere  İstanbul Tabip Odası , Türk Sağlık Sen, SES , Birlik Dayanışma Sendikası ,TAHUD ,  ASMED  ve İSTAHED katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda alınan karara istinaden hukuk  paneli düzenlenmiştir.

İSTAHED Organizatörlüğünde ; İstanbul Tabip Odası , Türk Sağlık Sen , Sağlık Emekçileri Sendikası,Birlik Dayanışma Sendikası ve İSTAHED Avukatlarının konuşmacı olarak katılacağı hukuk Panelinde Yeni torba yasa , 4483 sayılı kanun başta olmak üzere Aile hekimliği uygulamasının Hukuksal boyutu tartışılacaktır.

STK avukatlarına birebir soru sorular sorup yanıtlar alabileceğimiz panelimize [email protected] mail adresi vasıtasıyla sorularınızı ulaştırabilirsiniz.

Yeni torba Yasa sonrası etkinlik planımızın da tartışılacağı panelimize TÜM AİLE HEKİMLİĞİ ÇALIŞANLARI davetlidir.

Tarih: 20/09/2014 Cumartesi
Saat : 10:00-14:00
Yer    : Şişli Etfal Hastanesi Konferans Salonu

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü