Üsküdar’da İlçe Toplantımızı Yaptık

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Cari Gider İçin Talep Dilekçesi
Sonraki haber
Kızılay Sağlık İle Protokol İmzaladık

13 Eylül 2022 tarihinde İSTAHED Üsküdar İlçe Başkanlarımız Esra Yanıkömer Odunkıran ve Beyza Gökalp’in çalışmalarını yaptığı İlçe Toplantımızı gerçekleştirdik.

Toplantıya İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Esin Ayfer Çulha Dildök, Nahide Toksan ve İSTAHED hukuk komisyon üyemiz Heval Taner katıldı.

“Çocuklarda Ateş Yönetimi” ile ilgili sunumdan sonra sahada yaşanılan problemler, hukuki çözümler konuşuldu ve katılan meslektaşlarımızdan gelen sorulara cevaplar verildi.

İlçe Toplantımızı düzenleyen İlçe Başkanlarımıza ve komisyon üyelerimize, birlikte olmanın, birlikte hareket etmenin en güzel örneklerinden birini göstererek toplantımıza katılan Üsküdar İlçesindeki meslektaşlarımıza, bizlerle birlikte oldukları için teşekkür ediyoruz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü