ŞİŞLİ- BEYOĞLU İLÇE TOPLNTIMIZI BİRLİKTE GEREKLEŞTİRDİK

Şişli – Beyoğlu İlçe Başkanlarımız Arife Alper Hot, Süreyya Aral, Pınar Özbakış’ın düzenledikleri Şişli- Beyoğlu İlçe Toplantımızı, 11.03.2020 tarihinde gerçekleştirdik.

Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Serkan Özbakış, Esin Ayfer Çulha Dildök, Yılmaz Fırat Kaya, Sercan Ahmet Uluç, Melisa Menemencioğlu, İlçe Başkanlarımız; Serkan Orhun Ocak, Murat Mete, Bilgeyis Mammadzada katıldılar.

Toplantının açılışını Şişli-Beyoğlu İlçe Başkanlarımız; Arife Alper Hot, Süreyya Aral, Pınar Özbakış yaptılar. İlçe Başkanlarımızın ardından İSTAHED Yönetim Kurulu Üyemiz Esin Ayfer Çulha Dildök söz alarak, birliğimizin öneminden ve birlikte hareket ederek elde ettiğimiz kazanımlardan bahsetti.

Toplantıda son olarak İSTAHED Hukuk Komisyonundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sercan Ahmet Uluç söz alarak meslektaşlarımıza; Denetimler, Raporlar, İmzamızın öneminden bahsederek, ilçedeki kira sorunları ile alakalı salondan gelen soruları yanıtladı.

Şişli- Beyoğlu ilçesinde görevli meslektaşlarımızla bir araya geldiğimiz toplantımızın sonunda 2 kişiye, bu sene İSTAHED’ in kuruluşunun 10. Yılını da kutlayacağımız, 15-19 Nisan‘ da Antalya’ da yapacağımız İKON 2020 kayıt konaklama hediye ettik.

PAYLAŞ