Şanlıurfa’da Meslektaşımızın Yanındaydık

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
1 Aralık Dünya AIDS Günü
Sonraki haber
Kaliteli, Etkin Sağlık Hizmeti İçin Randevu Şarttır

İSTAHED Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Esin Ayfer Çulha Dildök ve İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dr. Nahide Toksan ile Dr. Bilge Mehmetzade, sahada yaşanan aşı sorununu tüm gerçekliği ile söylediği için yargılanan meslektaşımız Dr. Hacı Yusuf Eryazğan’a destek olmak için Şanlıurfa’daydı.

Daha iyi bir aile hekimliği için, aşı eksikliği ve koruyucu hizmetlerde yaşanan aksaklıklara dikkat çekmek için basına verdiği demeç sonrası hakkında soruşturma açılan ŞUAHED Başkanı Dr. Hacı Yusuf Eryazğan adliyede onlarca meslektaşının desteği birlikte ifadesini verdikten sonra İl Sağlık Müdürlüğü önünde basın açıklaması gerçekleştirildi.

Bundan önceki süreçte olduğu gibi, bundan sonra da yaşanacak sürecin sonuna dek takipçisi olacağız. Türkiye genelindeki aile hekimliği sistemi için mücadele etmeye devam edecek, birbirimize sonuna dek destek olacağız!

Birliğimiz, en büyük gücümüz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü