Ödeme Tebligatları Hakkında SGK İle Görüşme Yapıldı

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Bebek ve Çocuk Sağlığı Akademisi Gerçekleşti
Sonraki haber
Sağlık Raporları Çağrımız

T.C Sağlık Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Süreyyapaşa Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezi’nden Sağlık Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Ecz. Şule Kınçak imzalı ödeme tebligatları ilgili bilgi almak, görüşlerimizi paylaşmak, ödeme emri alan üyelerimizin durumlarını öğrenmek ve yol haritamızı belirlemek üzere 28.12.2017 tarihinde Basından sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Melisa Menemencioğlu ile hukuktan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Dr. Mustafa Tamur SGK’nın Süreyyapaşa’daki Merkezine bir ziyarette bulundular.

Merkezde tebligatların altında ismi bulunan Ecz. Şule Kınçak ile üyelerimizin bu tebligatlara maruz kalmalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu, dosya içerikleri birlikte değerlendirildi.

Merkez Müdürü Şule Kınçak Soruşturma içeriği kapsamı ve bu aşamada yapılması gerekenlerle ilgili bilgileri paylaşırken, İSTAHED olarak kendisine sahadaki pratik, SGK’nın alması gereken önlemler ve hekimleri hasta ile karşı karşıya bırakan bu sistemin değişmesi gereken kısımları ile ilgili görüşlerimizi ilettik.

İSTAHED olarak haksız-hukuksuz her türlü cezaya karşı hukuki haklarımızı kullanmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile konuyla muhatap üyelerimizin her hangi bir işlem yapmadan önce İSTAHED Hukuk komisyonuna başvurmaları çok önemlidir.

İSTAHED önümüzdeki dönemde de hekim arkadaşlarımızın benzer sıkıntılarla karşı karşıya kalmaması adına ilçe toplantılarında yaptığı uyarıları çok daha kalın harflerle yapmaya devam edecektir.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü