İş Bırakmalarda Ceza Verilemez!

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
HAGB ile Sağlıkta Şiddet Bitmez
Sonraki haber
Tüm Haklarımızı Kazanacağız!

Biz değil, ANAYASA SÖYLÜYOR!

Bir üyemizin kaybedilen özlük hakları ile ilgili 3 Nisan 2019 tarihinde, derneğimizin aldığı kararla katıldığı iş bırakma eylemine idare tarafından verilen cezayı hukuka taşıdık.

Tüm yayınlarımızda ve ilçe toplantılarımızda ısrarla ve üstüne basa basa söylediğimiz, SENDİKAL faaliyetler ve DERNEK faaliyetleri kapsamında alınan İŞ BIRAKMA KARARLARININ ANAYASA İLE KORUNDUĞUNU ve CEZA verilemeyeceğini bir kez daha onaylamış olduk.

Özlük haklarımız düzeltilene kadar, SAĞLIKTA ŞİDDET bitene kadar, alınan iş bırakma kararlarına uyan üyelerimizin arkasındayız ve arkasında olmaya devam edeceğiz

Davalarımızda yaptığı savunmalarla binlerce kazanım elde eden Uğurlu Hukuk Bürosu avukatlarımıza ve İSTAHED hukuk komisyonumuza emekleri için teşekkür ederiz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü