Bir süredir çalışmalarını yürüttüğümüz ve hem üyelerimize, hem de tüm Türkiye’deki meslektaşlarımıza daha yararlı bir site sunabilmek adına hazırladığımız yeni internet sitemizi, 28 Mart 2022 Pazartesi günü yayına aldık.

Sitemiz için emek sarf eden komisyonlarımızdaki meslektaşlarımız gibi, sizlerden gelecek görüş ve öneriler de bizler için çok önemli.

Bu nedenle, sitemizdeki iletişim formunu kullanarak, bizlere yeni internet sitemiz hakkındaki görüşlerinizi iletir, farklı öneriler sunarsanız çok memnun oluruz. Sitemiz, meslektaşlarımızdan gelen öneriler ile geliştirilmeye devam edecek. BURAYA tıklayarak iletişim formuna ulaşabilir, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Yalnızca üyelerimize açık olan ve hukuki destek, aidat yönetimi, vb. gibi konularda hizmet veren üye portalımız ise yenilenmeye devam etmektedir. En kısa sürede çalışmaların biteceğini bildiriyor, derneğimize olan desteğiniz için teşekkür ediyoruz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü