HUKUKSUZ İŞLEMLERİN KARŞISINDAYIZ

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
ATAMIZI DOĞDUĞU TOPRAKLARDA ANDIK
Sonraki haber
GÜNGÖREN İLÇE TOPLANTIMIZ YAPILDI

Kamuoyuna Duyurulur.
Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi Üyesi olan, aynı zamanda Adana’da aile hekimi olarak çalışan Dr. Yaşar Ulutaş’ın, aile hekimliği sözleşmesinin feshedildiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisi hakkında açılmış dava devam ederken bakanlığın keyfi, hukuksuz uygulamaları sonucunda meslektaşımızın aile hekimliği sözleşmesinin fesh edilmesinin, iş akdinin sonlandırılmasının tarafımızca kabul edilmesi mümkün değildir. İSTAHED olarak her zaman hukuksuz işlemlerin karşısında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.
Konuyla ilgili Türk Tabipleri Birliğinin alacağı kararlar tarafımızca takip edilmekte olup, Türk Tabipleri Birliğinin alacağı kararlara destek vereceğimizi kamuoyuna deklare ederiz.
Saygılarımızla.
İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü