GELENEKSEL MÜDÜRLÜK- İSTAHED İFTAR YEMEĞİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
GELENEKSEL MÜDÜRLÜK-İSTAHED İFTAR YEMEĞİ
Sonraki haber
SAĞLIKTA ŞİDDET, SEÇİM VAADİ BİLE OLAMADI

Her sene geleneksel olarak Halk Sağlığı Müdürlüğü ile yapılan iftarımız, bu sene kurumların birleşmesiyle İl Sağlık Müdürlüğü ‘ yle yapılmıştır.
İftar yemeğine İSTAHED Yönetim Kurulu, İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu, İstanbul Halk Sağlığı Başkanı Abdullah Emre Güner, istanbul Halk Sağlığı Başkan Yrd Erdoğan Kocayiğit ve Halk Sağlığı Başkanlığı Aile Hekimliği Yöneticileri katılmıştır.
İftar yemeğinde;aile hekimliğinin bulunduğu nokta ve geleceği yer, yeni ASM inşaatları, projeler, cari gider durumları, ATS ve dolap aşılarının uyumsuzluğu, aile hekimlerinin genel sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüşülmüştür.
Davetimize, bizleri kırmayarak katılan, bizlere vakit ayıran, aile hekimliği sorunlarına çözüm önerilerimizi dinleyerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunan İl Sağlık Müdürümüz Kemal Memişoğlu’ na, İstanbul Halk Sağlığı Başkanımız Emre Güner’ e, İstanbul Halk Sağlığı Başkan Yrd Erdoğan Kocayiğit ve ekibine teşekkür ederiz.
İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü