Danışma Çalıştayını Gerçekleştirdik

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Önce Kadın, Gebe, Hekim…
Sonraki haber
Bilimsel Okuma Yazma Öğreniyoruz

İSTAHED İlçe Başkanları ve komisyon üyeleri olarak Kozyatağı Byotell’de bir araya gelerek yaptığımız eylemleri değerlendirip önümüzdeki süreçte nasıl eylem planları yapabileceğimizi konuştuk.

11 Haziran’da yaptığımız çalıştaya; Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Komisyon Üyelerimiz ve İlçe Başkalarımız katıldılar.

İSTAHED Genel Sekreteri Dr. Sercan Ahmet Uluç’un moderatörlüğünde yaptığımız çalıştayda herkes söz alarak fikir ve önerilerini sundu. İSTAHED yönetim Kurulu Hukuktan Komisyonu Sorumlusu Dr. Ali Köme, Sağlıkta Şiddet Çalıştayı raporunu sundu. Ardından İSTAHED Yönetim Kurulu Bilim Komisyonu Sorumlusu Dr. Çınla Nişli de Laboratuvar Çalıştayı raporunu sundu.

Raporlarla ilgili katılanların fikir ve önerilerini dinledik. Katılımı ve enerjisi yüksek verimli bir çalıştay geçirdik. Gün boyu yoğun çalışmaların ardından birlikte akşam yemeği yiyerek sohbet eşliğinde günü değerlendirdik.
Çalıştaya katılarak değerli fikirlerini bizlerle paylaşan İlçe Başkanlarımız ve Komisyon Üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü