Cumhuriyet Balosu’na Davetlisiniz

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
1-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı
Sonraki haber
Türkiye Cumhuriyeti 100 Yaşında!

“Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu devam ettirecek sizlersiniz.”

Bizler! Kadınlar, erkekler, gençler, küçük hanımlar, küçük beyler…

Bir milletin özgürlüğünün bir devletin kuruluşunun 100. yılını kutlayacak kadar gururlu ve şanslı olduğumuzun farkındayız. Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emaneti, bu uğurda canlarını feda etmiş binlerce şehidin bizlere armağanı, bir asırdır çalışan bugünlere getiren emektar büyüklerimizin bizlere teslim ettiği, aydınlığın ve umudun adı Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında minnetle, coşkuyla, her gün daha çok artan sevgi ve bağlılıkla kutlayacağız.

Yazılacak hiç bir metnin hissettiklerimizi yeteri kadar ifade etmeyeceğini çok iyi biliyoruz. O nedenledir ki hep beraber bu minneti ve sevgiyi büyütmek ve göstermek istiyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı, eşlerini, dostlarını ve elbette çocuklarını bu kutlu günde birlikte olmak için İSTAHED 100. Yıl Cumhuriyet Balosu‘na bekliyoruz.

28 Ekim günü hep bir ağızdan tek yürek “İlelebet Cumhuriyet” demek için…

“Yaşa Mustafa Kemal Paşa” diye haykırmak için..

Bu davet bizim…
Birliğimiz En Büyük Gücümüzdür!
İstanbul Aile Hekimliği Derneği

Kayıt ve İletişim için:
0538 250 24 23
[email protected]

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü