AVCILAR İLÇESİ ,İSTAHED İLÇE TOPLANTISINDA BİRARAYA GELDİ

İSTAHED Avcılar İlçe Başkanımız Dr Sevgi Deniz Yıldız’ ın düzenlediği Avcılar ilçe toplantımız, 21.02.2018 tarihinde yapılmıştır.
Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Dr Serkan Özbakış, Dr Melisa Menemencioğlu, Dr Selçuk Yılmaz, Dr Aslı Öcel İSTAHED İlçe Başkanlarımız; Dr Esin Ayfer Çulha Dildök katılmıştır.
Toplantıda, İSTAHED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr Serkan Özbakış , İSTAHED’ in yaptığı çalışmalarla alakalı kısa bir video gösterisinin ardından, aile hekimliğini önümüzdeki süreçte hangi sorunların beklediği ve bu sorunlar karşısında izlememiz gereken yolların neler olduğuyla alakalı bilgi vererek, , kazanılan hukuk davalarımız ve ilçe de yaşanan sıkıntılarla alakalı sorulan soruları yanıtlamıştır.

İSTAHED Genel Sekreteri Dr Aslı Öncel, ” Altı Üstü Bir İmza ” konusuyla raporlarda dikkat edilecek hususlar konusuna değinmiştir.
ilçeden gelen meslektaşlarımızın aktif katılımı, soru ve çözüm önerileri ile birlikte hareket etme kararlılıkları,toplantının verimini daha da artırmıştır.

 

PAYLAŞ