AVCILAR İLÇESİ ,İSTAHED İLÇE TOPLANTISINDA BİRARAYA GELDİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Harekete Geçmeniz İçin Ölmemiz mi Gerekiyor?
Sonraki haber
İSTAHED-BASIN DANIŞMANI GÖRÜŞMESİ

İSTAHED Avcılar İlçe Başkanımız Dr Sevgi Deniz Yıldız’ ın düzenlediği Avcılar ilçe toplantımız, 21.02.2018 tarihinde yapılmıştır.
Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Dr Serkan Özbakış, Dr Melisa Menemencioğlu, Dr Selçuk Yılmaz, Dr Aslı Öcel İSTAHED İlçe Başkanlarımız; Dr Esin Ayfer Çulha Dildök katılmıştır.
Toplantıda, İSTAHED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr Serkan Özbakış , İSTAHED’ in yaptığı çalışmalarla alakalı kısa bir video gösterisinin ardından, aile hekimliğini önümüzdeki süreçte hangi sorunların beklediği ve bu sorunlar karşısında izlememiz gereken yolların neler olduğuyla alakalı bilgi vererek, , kazanılan hukuk davalarımız ve ilçe de yaşanan sıkıntılarla alakalı sorulan soruları yanıtlamıştır.

İSTAHED Genel Sekreteri Dr Aslı Öncel, ” Altı Üstü Bir İmza ” konusuyla raporlarda dikkat edilecek hususlar konusuna değinmiştir.
ilçeden gelen meslektaşlarımızın aktif katılımı, soru ve çözüm önerileri ile birlikte hareket etme kararlılıkları,toplantının verimini daha da artırmıştır.

 

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü