ASM’de Aşılama Akademisi Gerçekleşti

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun!
Sonraki haber
Eğitim Komisyonumuz Toplandı

19 Mart 2022 Cumartesi günü İstanbul’daki karlı hava şartlarına rağmen ”Aile Sağlığı Merkezinde Aşılama Akademisi’’ ile Beşiktaş Dedeman Otel’de meslektaşlarımızla bir araya geldik.

Aşılama ile ilgili pratikte yaşanılan sorunları, dikkat etmemiz gereken noktaları ve aşılamanın önemini konuştuk.

Akademimizin açılışını İSTAHED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Senem Özşehir yaptı. Senem Özşehir konuşmasında geçtiğimiz hafta üç günlük iş bırakma eyleminde meslektaşlarımızla omuz omuza yürümekten duyduğumuz mutluluğu dile getirdi. Eylemin ardından akademide buluşmanın ve birinci basamakta eğitimin sürdürülebilirliğinin önemine değindi. İSTAHED’ in düzenlediği eğitim faaliyetlerinden bahsetti.

Prof. Dr. Zafer Kurugöl, Doç. Dr. Güzin Zeren Öztürk ve Uzm. Dr. Mustafa Haltaş değerli sunumlarıyla akademimize bilimsel katkı sundular.

Akademimize katılanlar arasında yaptığımız çekiliş ile 2 meslektaşımıza İKON 2022 Kayıt-Konaklama hediye ettik.

Emeği geçen herkese ve katılan meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü