AHESEN İLE GÖRÜŞTÜK

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Bilim Komisyonumuz Toplandı
Sonraki haber
Akademi Saati – Akşam Akademileri

18 Ağustos’ta İSTAHED Yönetim Kurulu olarak Aile Hekimliği Çalışanları Sendikası’nı (AHESEN) genel merkezlerinde ziyaret ettik.

Toplantıya İSTAHED Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Özbakış, Genel Sekreter Sercan Ahmet Uluç, yönetim kurulu üyeleri Nahide Toksan ve Çınla Söyler ile AHESEN Genel Başkanı Gürsel Özer ve Genel Eğitim ve Araştırma Sekreteri Nükte Taşlar katıldı.

İSTAHED Yönetim Kurulu olarak tüm sivil toplum kuruluşları ile görüşerek sorunlarımıza birlikte çözümler üretmek ve son yayımlanan yönetmelik özelinde yapılacak eylemsel süreçler hakkında fikir alışverişinde bulunmak hedefiyle görüşmelerimize AHESEN ile devam ettik.

Asıl amacımızın daha iyi aile hekimliği olduğu mevcut sorunların bu amacı sekteye uğratmaması gerektiği konusunda da AHESEN temsilcileriyle hemfikir olduk.

AHESEN Yönetim Kurulu’na samimiyetleri, misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki süreçte ortak platformlarda bir araya gelmeyi umuyoruz.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü