7 EKİM’DE İŞ BIRAKIYORUZ!

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Çocuklarda Aşı Uygulamaları
Sonraki haber
Akademi Saati – Akşam Akademileri

Değerli Meslektaşlarımız,
Her türlü başvuru zamanında ve eksiksiz yapılmasına rağmen İstanbul Aile Hekimliği Platformu miting başvurusu valilik tarafından uygun bulunmamıştır.

Açıkçası aşı karşıtlarının dahi toplum sağlığını hiçe sayarak miting yaptığı bir ortamda hukuki olarak böyle bir durum beklemiyorduk. Bu milyonlarca aşı yapmış, pandemiyle başından beri mücadele eden bizleri derinden yaraladı. Fakat yine de her türlü olasılığa hazırlıklı idik. Daha önce platformda konuştuğumuz üzere diğer planımızı devreye sokuyoruz.

Anayasal hakkımızı kullanarak Basın Açıklaması ile yine hep birlikte tepkimizi dile getirmek için 7 EKİM 2021 tarihinde İŞ BIRAKACAĞIZ ve saat 12:00‘de BEYAZ önlüklerimizi giyerek İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ önünde ÇEMBERLİTAŞ’ta olacağız.

Şimdi Çemberlitaş sokaklarını binlerce Aile Hekimi ve Aile Sağlığı Çalışanı olarak BEMBEYAZ yapma vakti!

Bu yönetmelikle geri çekilene dek Susmayacağız, Kabul Etmeyeceğiz, Mücadeleden Vazgeçmeyeceğiz!

Birliğimiz En Büyük Gücümüzdür!

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü