10 Aralık Cumartesi günü, AHEF’in düzenlemiş olduğu koruyucu hekimlik toplantılarının İstanbul’daki 2. ayağı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Topkapı Eresin Otel’de yapılan toplantıya, aile hekimi ve aile sağlığı çalışanı arkadaşlarımız yoğun bir ilgi gösterdiler. Eğitimin ardından İKON düzenlenme kurulu toplantısı gerçekleştirildi. 1000 hekimin katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanan, katılım ve konaklama ücreti 400 euro olan İKON 2017’nin ayrıntıları netleştirilmeye başlandı. Hem bilimsel programıyla hem de sosyal programıyla bir şölen havasında geçecek kongreyle ilgili çalışmalara yön verildi. Bu toplantı sırasında Yönetim Kurulu eski başkanımız ve onursal başkanımız Esin Şener’e, Yönetim Kurulu eski başkan yardımcımız olan eğitim koordinatörümüz Gökhan Kara’ya, Yönetim Kurulu eski genel sekreterimiz olan bilişim komisyonu başkanımız Can Akduman’a İSTAHED’deki çalışmalarından dolayı plaket takdim edildi.
Aynı gün Üsküdar’da Sultantepe Aile Sağlığı Merkezi’nde İSTAHED aktivistleri, profesyonel ekiplerle birlikte sağlıkta şiddetle ilgili sosyal medya ve ulusal medyada yayınlanmak, sağlıkta şiddet konusunda farkındalık oluşturmak üzere çekimler yaptılar. Tüm gün süren çekimlerde İstanbul’da görev yapan aile hekimi ve aile sağlığı çalışanlarının yanı sıra hastalar da rol aldı.

İSTAHED birliğimiz gücümüzdür…

Galeri için tıklayınız

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü