İSTAHED DANIŞMA ÜYELERİ 18 EKİM ‘DE ÇALISTAY ‘DA BİR ARAYA GELDİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
İKON 2021, 27-31 EKİM’DE!
Sonraki haber
İYİ PARTİ İL TEMSİLCİLERİ İLE GÖRÜŞTÜK

18 Eylül 2021

İSTAHED Danışma Gurubu Üyeleri ile Park İnn By Radisson Blue Odayeri Hotel’de bir araya gelerek yeni dönem ve eylem planlamasının değerlendirmesini yaptık

18.09.2021 tarihinde yaptığımız çalıştaya; Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Komisyon Üyelerimiz ve İlçe Başkalarımız katıldılar.

İSTAHED Genel Sekreteri Sercan Ahmet Uluç’un moderatörlüğünde yaptığımız çalıştayımızda; İstanbul Aile Hekimliği Platformu ve yeni eylem planı, hukuki sorunlar ve nasıl bir yol izleyeceğimiz, asmde30dakika hakkında genel bilgilendirme ve öneriler, kongre hakkında geri bildirimler, örgütlenmede izlediğimiz yolları konuştuk.

Gün boyu yoğun çalışmaların ardından birlikte akşam yemeği yiyerek sohbet eşliğinde günü değerlendirdik.

Çalıştaya katılarak değerli fikirlerini bizlerle paylaşan Danışma Gurubu Üyeleri’ ne teşekkür ediyor, önümüzdeki günlerin İSTAHED adına daha başarılı bir yıl olmasını temenni ediyoruz.

BİRLİĞİMİZ EN BÜYÜK GÜCÜMÜZDÜR.

İSTAHED YÖNETİM KURULU

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü