İKON 2023,13 – 17 KASIM’DA!

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
5 Ekim Dünya Menenjit Günü
Sonraki haber
Vefat ve Başsağlığı: Dr. Erniz Aktuz

10. Ulusal İSTAHED Aile Hekimliği KongresiİKON 2023, 13 – 17 Kasım tarihleri arasında Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de gerçekleştirilecektir.

Tüm meslektaşlarımızı kongremize bekliyoruz.

Kongre internet sitemizi ziyaret etmek ve bilimsel programı görmek için tıklayın.

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye’nin en büyük aile hekimliği derneği olan İSTAHED, kurulduğundan beri aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmeye ve sistem içerisinde hekimlerin haklarını savunmaya, eksiklikleri gidermeye, yüklenen angaryalara karşı mücadele vermeye yönelik aktivitelerde bulunmuştur, bulunmaya da devam edecektir.

Tüm bu etkinliklerin yanında eğitim faaliyetlerimize de durmaksızın devam ediyoruz.

Eğitim faaliyetlerimiz; canlı webinarlarımız, online ve yüz yüze akademilerimiz, deneyim paylaşım toplantılarımız, semponyumlarımız, online ve yüz yüze kurslarımız, gazetemiz gibi çok sayıda platformun yanında en büyük organizasyonumuz olan İKON kongremizle, hekimliğin en önemli vazgeçilmezi olan bilgilerimizi tazeleme ve güncellemeyi hedefliyoruz.

9 yıldır büyük emek, özen ve coşku ile gerçekleştirdiğimiz İKON kongremiz için bu yıl çok daha fazla heyecanlıyız. Bu sene 10. sunu 13-17 Kasım 2023 tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Kaya Artemis Otel’de yapacağız. Dile kolay derneğimizin göz bebeği bu sene 1. dekadını kutlayacak. 10. İKON 2023 Ulusal İSTAHED Aile Hekimliği Kongre’mizde sizlerle bu sevinç ve mutluluğumuzu paylaşmak en büyük temennimiz.

Ulusal İSTAHED Aile Hekimliği Kongremizle, Türkiye’nin dört bir yanında sahada çalışan aile hekimlerinin deneyimlerini paylaşmalarını, klinik pratiklerinde karşılaştıkları sorunlara güncel yanıtlar bulabilmelerini, ülkemizde aile hekimliğini güçlendirmek için fikirler geliştirebilmelerini sağlamak; ayrıca yabancı meslektaşlarımızın sunumlarıyla da yeni bakış açıları kazanmak asıl amacımız. Her biri alanında uzman hocalarımızın katılımıyla gerçekleşecek konferanslar, paneller, kurslar ve workshoplar, bilimsel platforma katkı sağlayacak sözel ve poster bildirilerle katılımcıların farklı ilgi alanları ve gereksinimlerini karşılayacak geniş bir bilimsel program hazırlamak için çabalıyoruz.

İKON 2023’te Kıbrıs’ta görüşmek dileğiyle.

Kongre düzenleme kurulu adına;

Esin Ayfer ÇULHA DİLDÖK – Kongre Başkanı

Çınla NİŞLİ KAYA – Kongre Genel Sekreteri

Nahide TOKSAN – Kongre Bilimsel Sekreteri

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü