FLASH HABER! SAĞLIK BAKANI DEĞİŞTİ

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Sağlık Çalışanlarının Derdi Var!
Sonraki haber
YENİ UYGULAMA YÖNETMELİĞİ YAYINLANDI

10 yıldır T.C. Sağlık Bakanlığı görevini yürüten sağlıkta dönüşüm projesinin mimarı Prof.Dr. Recep AKDAĞ yerini  Dr Mehmet MÜEZZİNOĞLU’na bıraktı. 

 Dr Mehmet MÜEZZİNOĞLU kimdir? İşte

Mehmet Müezzinoğlu, 9 Ocak 1955’te Gümülcine’de doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Fatma’dır. Tıp Doktoru; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirdi. İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iç hastalıkları ihtisası yaptı. Avcılarda bulunan özel bir hastanenin kurucusudur. Avcılar Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Batı Trakya Eğitim Kültür Vakfı ve Balkan Medeniyeti Derneğinin Kurucu Üyesi, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneğinin Üyesidir. 23. Dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. Orta düzeyde Yunanca, İngilizce ve Arapça bilen Müezzinoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. Şuan Edirne milletvekili olarak görev yapmaktadır.

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü