ESENLER VE ZEYTİNBURNU İLÇE TOPLANTISI YAPILDI

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
Eğitim Komisyonumuz Toplandı
Sonraki haber
VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

25 Kasım 2021 tarihinde, Esenler İlçe Başkanımız Ziya Köseoğlu ve Zeytinburnu İlçe Başkanımız Serkan Orhun Ocak’ın çalışmalarını yaptığı Esenler-Zeytinburnu İlçe Toplantımız gerçekleşmiştir.

Toplantıya İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Sercan Ahmet Uluç, Esin Ayfer Çulha Dildök, Senem Özşehir, Ali Köme, Çınla Söyler ve Nahide Toksan; İSTAHED komisyon üyelerimiz ; Gürcan Tokatlı, Ezgi Sancaroğlu,Uğur Güçlü ve Özge Ak katıldı.

İlçe Başkanlarımız Ziya Köseoğlu ve Serkan Orhun Ocak ‘ın açılışını yaptığı toplantıda İSTAHED Yönetim Kurulu ve Örgütlenme Sorumlusu Üyesi Esin Ayfer Çulha Dildök söz aldı, İSTAHED hakkında bilgi vererek İSTAHED’ i tanıttı, yaptığımız eylemler ve önümüzdeki günlerde bizi bekleyen sorunlara değindi.

İSTAHED Yönetim Kurulu ve Hukuk Komisyonundan Sorumlu Üyemiz Ali Köme SABİM ve CİMER şikayetlerinde izlenmesi gereken yollar, kazanılan ”Soğuk Zincir Davaları’’ ndan örekler göstererek, Soğuk Zincir Kırılması da ne yapılması gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlattı. İSTAHED Yönetim Kurulu ve Bilim Komisyonu Sorumlusu Çınla Söyler ile HYP nin neden yapılamaz olduğu ve HYP konusunda nasıl bir yol izleyebileceğimizi tartıştık. Daha sonra da salondaki meslektaşlarımızdan gelen sorulara cevap verildi.

İlçe Toplantımızda yaptığımız çekilişle bir meslektaşımıza, İKON 2022 kayıt ve konaklama hediye ettik. Kazanan meslektaşlarımızı tebrik ediyor, aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtiyoruz.

İlçe Toplantımızı düzenleyen İlçe Başkanlarımıza ve komisyon üyelerimize, birlikte olmanın, birlikte hareket etmenin en güzel örneklerinden birini göstererek toplantımıza yoğun ilgi ve alaka gösteren, soru ve katkıları ile katkıda bulunan Esenler ve Zeytinburnu İlçelerindeki meslektaşlarımıza, bizlerle birlikte oldukları için teşekkür ediyoruz.

İSTAHED YÖNETİM KURULU26

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü