ATAŞEHİR VE ÜSKÜDAR İLÇE TOPLANTIMIZI BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİK

BU YAZIYI PAYLAŞIN

Önceki haber
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN!
Sonraki haber
SAYGI VE DERİN ÖZLEMLE…

Ataşehir – Üsküdar İlçe Başkanlarımız Şehnaz Rojda Budak, Beyza Gökalp ve Hayati Başer’ in çalışmalarını yaptığı Ataşehir- Üsküdar İlçe Toplantımızı, 02.11.2021 tarihinde gerçekleştirdik.

Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Esin Ayfer Çulha Dildök, Ali Köme, Nahide Toksan; komisyon üyelerimiz; Heval Çök, Heval Taner, Ayşegül Tunç, Mustafa Sayar ve Ercan Güneyli katıldılar.

Toplantının açılışını Ataşehir İlçe Başkanımız; Şehnaz Rojda Budak yaptı. İlçe Başkanımızın ardından İSTAHED Yönetim Kurulu Üyemiz Esin Ayfer Çulha Dildök söz alarak, birliğimizin öneminden ve birlikte hareket ederek elde ettiğimiz kazanımlardan bahsetti.

Toplantıda son olarak İSTAHED Hukuk Komisyonundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Köme söz alarak meslektaşlarımıza; Denetimler, Raporlar, İmzamızın öneminden bahsederek, ilçedeki sorunlar ile alakalı salondan gelen soruları yanıtladı.

Ataşehir – Üsküdar ilçesinde görevli meslektaşlarımızla bir araya geldiğimiz toplantımızın sonunda 1 kişiye, İKON 2022 kayıt-konaklama hediye ettik.

Toplantımızın düzenlenmesinde emeği geçen ilçe başkanlarımıza, toplantımıza katılan meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

İSTAHED YÖNETİM KURULU

 

Birliğimiz gücümüz...

GÜÇLÜ İSTAHED, GÜÇLÜ AİLE HEKİMLİĞİ!

Geleneksel STK anlayışını değiştirip, tüm siyasi görüşlerden uzak bir şekilde, amacı sadece aile hekimliği sistemindeki aksaklıkları çözmek ve sistem içinde hekimlerin haklarını savunmak, yüklenen angaryalara karşı emek mücadelesi vermek olan derneğimize BURAYA tıklayarak üye olabilirsiniz.

son eklenen haberler

[instagram-feed feed=1]

@istahed

Menü